MFA Maske Zonguldak’ın göğsünü kabarttı. Emniyet Genel Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının ihtiyacı olan gaz maskeleri ve filtreleri,  Zonguldak’ta üretim yapan MFA Maske tarafından karşılanacak. 
MFA Maske Genel Koordinatörü Murat Uzun ve Genel Müdürü Fatih Furtun, yaptıkları açıklamada “Allah'a şükürler olsun ki ekip olarak çok zorlu bir günü mutlu tamamlıyoruz. Bugün biri Avrupa kökenli üç üreticinin rekabet ettiği zorlu bir ihale sürecini lehimize tamamladık. Emniyet Genel Müdürlüğü Türk Polis Teşkilatının ihtiyacını, yine Zonguldak'ta ürettiğimiz gaz maskeleri ve filtreleri ve MFA kalitesiyle karşılamaya devam edeceğiz inşallah” dediler.
MFA MASKE
2008 yılında "Türkiye’nin Sağlıklı Nefesi" sloganı ile kurulan MFA, Kişisel Koruyucu Donanımlar(KKD) sektöründe Solunum Sağlığı konusunda Koruyucu Toz ve Gaz Maskeleri ile bunların filtrelerinin üretimini yapmaktadır. MFA, Türkiye Cumhuriyetinin sanayi alanında lokomotif şehri olan ve sanayinin cansuyunu veren, yeraltı ve yer üstü zenginlikleri ile önem arz eden Zonguldak’ta kurulmuştur.
Üretimini yaptığı ürünlerde Türkiye’de sayısız ilkleri gerçekleştiren MFA, EN 149:2001 + A1: 2009 standardında çeşitli modellerde ventilli ve ventilsiz toz maskesi, Yarım Yüz Gaz Maskesi, Tam Yüz Gaz Maskesi, Gaz Filtreleri gibi farklı segmentlerde CE sertifikalı Solunum Koruyucu Maske imalatı yapan, Türkiye'nin ilk ve en büyük, Avrupa’nın lider üreticilerinden birisidir.
Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya'nın bir çok ülkesine ihracat yapan MFA, kurumsal altyapısı, zengin insan kaynakları, üst düzey ürün kalitesi, rekabetçi ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak hem ülkemize hem de Dünya'ya hizmet vermektedir. 
Türkiye'de ilk ve tek olan Solunum Koruyucu Ürünler Test Laboratuvarımızda AB Standartlarına uygunluk tetslerini yapabilme kabiliyetine sahip tek firmadır.
Hammaddeden, üretime, depolamadan pazarlamaya kadarki tüm süreçlerde kontrol denetim mekanizmasını kurmuş olan MFA, “40 Noktada MFA Kalite Politikası” ile üretimden satış sonrasına kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını benimsiyor.

GMİS, Birol Bıyıklı için taziye mesajı yayınladı GMİS, Birol Bıyıklı için taziye mesajı yayınladı

Murat Uzun

Kaynak: Haber Merkezi