Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği Encümen Toplantısı yapıldı Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği Encümen Toplantısı yapıldı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İbni Sina Kampüsünü ziyaret ederek Üniversite Hastanesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İncelemeler sırasında ayakta tedavi gören hastalarla da bir süre sohbet eden Rektör Özölçer, hastaların ve akademik ile idari personelin geçmiş bayramlarını tebrik etti.
Hastaneden ayrılarak ZBEÜ Diş Hekimliği Fakültesini ziyaret eden Rektör Özölçer, burada bir araya geldiği akademik ve idari kadronun geçmiş bayramlarını tebrik etti. ZBEÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Baran Can Sağlam, dekan yardımcıları ile akademik ve idari kadronun katıldığı bayramlaşmanın son bulmasının ardından Rektör Özölçer, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu ziyaret edip incelemelerde bulundu. Son olarak Hacı Mevlüt ve Hacı Sabahat Hamzaoğlu Anaokuluna geçen Rektör Özölçer, öğretmenlerle bir süre sohbet edip miniklerle vakit geçirdikten sonra ziyaretini sonlandırdı. 

Kaynak: Haber Merkezi