Çaycuma’da muhtar seçilen köy ve mahalle muhtarları ilçe seçim kurulundan  mazbatalarını alarak göreve başladı. İşte Çaycuma’nın tüm köy ve mahalle muhtarları

Çaycuma Merkez

1. Çay Mahallesi- Gökhan Nalcıol

2. Gemiciler Mahallesi- Recep Kabuk

3. İstasyon Mahallesi- Kamil Gedik

İkinci kez 'Yalancı' arandı İkinci kez 'Yalancı' arandı

4. Karalar Mahallesi- Murat Üstünkul

5. Pehlivanlar Mahallesi – Barış İdris Yeşil

6. Sofular Mahallesi – Hüseyin Üstünkul

7. Velioğlu Mahallesi-Cihan Erbay

8. Yeni Mahalle- Teoman Temelkuran

9. Yeşiltepe Mahallesi –Çetin Berber

10. Karamusa Mahallesi-Murat Yıldız

11. Kayıkçılar Mahallesi- Mehmet Durguncu

12. Ayvazlar Mahallesi- Ersin Akyüz

FİLYOS BELDESİ

Kocaali Mah.-Taner SEYREK

Hisarönü Mah.-Hasan Fehmi BARUÖNÜ

Öteyüz Mah-Nevzat KOŞAR

Sefercik Mah-İrfan SEFERCIK

Geriş Mah.-Şahimerdan CANKURT

Abacık Mah-Turgut BOZ

SALTUKOVA BELDESİ

Sankum Mah.-Hasan TIRYAKİOĞLU

Düz Mah.- Ahmet ÇORUM

Karboğaz Mah-Serkan KIZILBAĞ

Kokaksu Mah-Gökhan TETİK

KARAPINAR BELDESİ

Aşağıçukur Mah- Şerafettin GÜLEK

Durmuşlar Mah.-Ali DURMUŞ

Karapınar Mah-Hayri KARA

Torlaklar Mah.- İrfan TOPRAK

Yukarıçukur Mah.-Davut ÖZADA

Tilkiler Mah.-İsmail AYDIN

PERŞEMBE BELDESİ

Perşembe Merkez-Seyhan KEÇECİOĞLU

Keçecioğlu Mah.-Engin HAMARAT

Hacıkadı Mah.-Hasan UZUN

Sarıkadı Mah-Murat Sarı

Yeni Mahalle-Mevlüt ÇIVAK

Yazıbaşı Mahallesi- Erdoğan KOCAMAN

NEBİOĞLU BELDESİ

Yenipazar mah- Ramazan ÇELEBİ

Terziler mah.-Erdoğan CİN

Yeşilyurt mah-Ayhan DEMİRKURT

Karaevligeriş Mah-Caner TURGUT

KÖYLER

Adaköy Köyü-Özcan KURU

Ahatlı Köyü-Musa KARA

Akçahatipler Köyü-Nizamettin AKKAYA

Akpınar Köyü-İnan AKGÜL

Akyamaç Köy-Engin Makaracı

Aliköy Köyü-Mahir KARDAŞ

Aşağıihsaniye Köyü-İlker BAKAR

Aşağısarmaşık Köyü- Hüseyin YİRMİBEŞ

Basat Köyü-Hasan KUZUCU

Başaran Köyü-Cemil IŞIK

Burunkaya Köyü-Kadir AKTAŞ

Coburlar Köyü-İlkay GÜNSAN

Çamlık Köyü-Bayram AKSAN

Çay Köyü-Yüksel AKAR

Çayır Köyü-Özcan EVCİN

Çomranlı Köyü- Recep UÇAK

Çorak Köyü-Şerafettin ÖZTİN

Çömlekçi Köyü-Aykut KARTAL

Dağüstü Köyü-Şenol AKDOĞAN

Derecikören Köy- Sema KARA

Dereköseler Köyü-Ramazan KOCAARSLAN

Dereli Köyü-Murat TURPCU

Dursunlar Köyü-Veysel YANGIN

Emirşah Köyü-Şener HOTLU

Erenköy Köyü-Savaş AKTAŞ

Esenlik Köyü-Sezgin KORKMAZ

Esentepe Köyü-Murat BOZACI

Esenyurt Köyü-Hasan ACAR

Geriş Köyü.-Bilal KIRMIZI

Gökçeler Köyü- Ergin Gökçe

Gökçetabaklar Köyü-Şaban KÖSE

Güdüllü Köyü-Tahsin PORT

Güzeloğlu Köyü-Engin TİRAKI

Güzelyaka Köyü-Mürteza ORUÇ

Güzelyurt Köyü- Erdal BAYDEMİR

Hacıibadi Köyü-Süleyman ÇUBUKLU

Hacılar Köyü-Cihan YÜZLÜ

Hacıosmanlar Köyü-Sebahattin ACAR

Helvacılar Köyü-Ramazan Karagöz

İhsanoğlu Köyü-Orhan YÜKSEL

Kadıoğlu Köyü-Vedat ÇITAK

Kahvecioğlu Köyü-Süleyman BAYSAL

Kalafatlı Köyü-Raif ÜSTÜNTAŞ

Kalaycıoğlu Köyü-Yalçın KALAYCIOĞLU

Karakoç Köyü-Hayri ÇAĞLAYAN

Karamusa Köyü-Ahmet GÜMÜŞKAYA

Kayabaşı Köyü-Abdullah KARAKÖK

Kerimler Köyü-İzzet DİKBAŞ

Kışla Köyü-Rifat DEMİRKESEN

Kızilbel Köyü-Ramazan DERİN

Koramanlar-Serkan KORAMAN

Madenler Köyü-Ahmet GÜL

Muharremşah Köyü- Ercan KARAKUĞUM

Muhsinler Köyü-İsa MUSLUOĞLU

Musausta Köyü-Şahin GÜNER

Ramazanoğlu Köyü- Ertan KAYMAK

Sandallar Köyü-Selahattin ATAMAN

Sarmaşık Köyü-Cengiz AKÇA

Saz Köyü-İsmail YILMAZ

Serdaroğlu Köyü-Ferhat ALTUN

Sipahiler Köyü-Kemalettin KANDEMİR

Şehler Köyü-Muhammet ÇOLAK

Şen Köy-Recep AÇICI

Şeyhoğlu Köyü-Muhittin DEMİRSOY

Taşçılı Köyü-Şahin KESERCİ

Temenler Köyü-Olcay ARSLAN

Torlaklar Köyü-Engin KALAYCI

Uluköy Köyü-İzzet KALEMBAŞI

Veliköy Köyü-Orhan PINAR

Yakademirciler Köyü- Temel KESKİN

Yazıköy Köyü-Mehmet ONUR

Yeniköy Köyü-Ercan KUKUŞ

Yeşilköy Köyü-Cengiz Doğan

Yeşilyayla Köyü-Meftun COSKUN-

Yeşilyurt Köyü-Adem TOPUZ

Yolgeçen Köyü-İdris ODABAŞ

Yukarıdere Köyü-Gültekin ASLAN

Yukarıgöynük Köyü-Şevket MEŞE

Yukarıihsaniye Köyü -Mustafa BEKTAŞ

Muhabir: Yeliz Alagöz