Ali topaloğlu Haberleri

ali topaloğlu haberleri ve güncel ali topaloğlu gelişmeleri, ali topaloğlu ile ilgili tüm video, ali topaloğlu fotoğrafları ve ali topaloğlu haberleri Zonguldak Pusula Son Dakika Haberleri sitemizde


Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Tapaloğlu, vergi sistemini eleştirdi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ali Topaloğlu, Zonguldak Belediye Meclisinde son yapılan zamları eleştirdi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu, son günlerde büyük zamlarla anılan Tahsin Erdem ve Altuğ Dökmeci'yi sert eleştirdi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ali Topaloğlu, Zonguldak’ta otopark ve ekmeğe yapılan zamları eleştirerek: "Belediyeler ticarethane değildir. Gelen gideni...

Zonguldak

Tüketici Hakları Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu, emeklilere verilecek 3 bin lira bayram ikramiyesinin ‘müjde’ gibi sunulmasına tepki gösterdi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu: “Esnaf kredi faizlerinin artırılması biz tüketicilere zam olarak yansıyacaktır. Esnaf Odaları bu...

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu, son zamanlarda yapılan zamlarla ilgili yöneticeleri eleştirerek 'Kenti yönetenlerin sesi çıkmıyor" dedi.

Zonguldak

Kapuz Plajı ve Fener Çay Bahçesinin özelleştirilmek istenmesine tepki gösteren Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Tapaloğlu, ihaleden sonra...

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Tapaloğlu, Zonguldak Belediyesi'nin Fener çay bahçesi ve Kapuz Plajını özelleştirmek istemesine tepki gösterdi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu, asgari ücret ve emekli maaşlarının yeniden düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Zonguldak

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu, Zonguldak ve Kozlu halkına çağrıda bulundu.