İş insanından Zonguldak'a açık mektup İş insanından Zonguldak'a açık mektup

Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, yerel seçim çalışmalarına tam gaz devam ederken pazarın nabzını tuttu.

Esnaflar ise Başkan Adayı Dereli’ye ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Esnafın ziyareti sonrasında açıklama yapan Başkan Adayı Dereli, “Zonguldak artık emeklinin başkenti olan bir şehir. Dar gelirli vatandaşlarımızın sayısı çok fazla. Pazar fiyatlarını görünce içimiz acıyor. Biz bugün hem pazar esnafıyla hem kıymetli vatandaşlarımızla sahada çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde bereketiyle geldik. Pazarımızın bereketi olsun diye. Soğuksu ve pazar yeri bizim doğduğumuz, büyüdüğümüz yer. Ben bu pazarda sarımsak sattım, soğan sattım, limon sattım. Dolayısıyla pazarın benim için önemi büyük. Sadece bu hafta değil her zaman pazara geleceğiz. Inşallah bu ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Allah nasip ettiği sürece pazarda pazarcı esnafımızla Zonguldak'ın tüm kesimleriyle kucaklaşmaya devam edeceğiz. Inşallah çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Kıymetli Zonguldak'tan artık 31 Mart'ta gerçekten biz kötü gidişe dur deyip Zonguldak'ı daha yaşanılabilir, daha güzel, daha kaliteli bir kent getirme kent noktasında    destek vermelerini bekliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi