Kızlar Plajı'nda sezon açıldı: Gençlik akıyor Kızlar Plajı'nda sezon açıldı: Gençlik akıyor

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Zonguldak'a gelerek Terakki Mahallesi Soğuksu Meydanı'nda yaptığı mitingin ardından açıklamada bulundu.

Başkan Alan: "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet Özhaseki’nin teşrifleriyle kıymetli hemşehrilerimiz ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik. 

Sayın Bakanımızın kıymetli destekleriyle şehrimizin gelişimine katkı sunacak eserlerimizi yine hep birlikte hayata geçirecek, şehrimiz, gelişmeye, büyümeye ivme kazanmaya artarak devam edecektir inşallah. 

Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye yine yeniden hazırız ve kararlıyız.

Bugüne kadar samimiyet, gayret ve azim ile şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kollarımızı sıvayarak yola revan olduk. 

Şimdi ise siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta şehrimizde istikrar devam edecek, eser ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. 

Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan duaları ile destek veren Terakki Mahallesi sakinlerimize, yürekleri hizmet için bir atan kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet Özhaseki Beyefendiye güçlü destekleri için şükranlarımı sunuyorum."

Kaynak: Haber Merkezi