Sarı-lacivertlilerin başkan adayı Aziz Yıldırım'ın "Anlaştım", siyah-beyazlıların asbaşkanı Hüseyin Yüzel'in "Sözleştim" dediği Portekizli teknik adamın yardımcıları João Sacramento ve Giovanni Cerra, bu akşam Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanacak Türkiye Kupası finalini tribünden izleyecek.

Yardımcıları Rapor Hazırlıyor

Günebakış Trabzon Haber sitesinin aktardığı bilgilere göre; Mourinho, yardımcılarını sık sık Türkiye'ye göndererek takımlar hakkında bilgi topluyor.

Daha önce Giovanni Cerra'yı Fenerbahçe'nin Galatasaray'la oynadığı derbiye gönderen Mourinho, bu kez hem Cerra'yı hem de Joao Sacramento'yu Türkiye Kupası finaline gönderdi.

Yardımcıları, Beşiktaş'ı izleyip detaylı rapor hazırlayarak Mourinho'ya sunacak.

Türk Futbolu Hakkında Bilgi Topluyor

Jose Mourinho'nun, önümüzdeki sezon Süper Lig'de çalışmaya yakın olduğu ve bu nedenle Türkiye'deki futbol seviyesini ve rakiplerini tanımak için yardımcılarından bilgi topladığı belirtiliyor.

Bu süreç, Portekizli teknik adamın karar verme sürecine katkıda bulunuyor.

Mourinho İçin Karar Aşamasında

İddialara göre Mourinho, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında karar vermeye çalışıyor.

Hangi takımda daha başarılı olabileceğini, hangi takımın daha fazla transfere ihtiyaç duyduğunu ve kariyeri açısından hangi takımın daha uygun olduğunu belirlemek için yoğun bir çalışma içinde.

Suudi Arabistan İhtimali

Öte yandan, İtalyan medyasına göre Mourinho'nun Suudi Arabistan ekibi Al-Qadsiah ile anlaştığı iddia ediliyor. Daha önce bu ülkeden gelen teklifleri reddeden Mourinho'nun, bu kez yapılan büyük rakamsal teklif karşısında ikna olduğu öne sürülüyor.

Güvenli ve Modern Asansör Çözümleri: En İyi İnovasyonlar Güvenli ve Modern Asansör Çözümleri: En İyi İnovasyonlar

Kaynak: Haber Merkezi