Bayram acı ile geldi: Hacı Hayri Hamzaçebi hayatını kaybetti Bayram acı ile geldi: Hacı Hayri Hamzaçebi hayatını kaybetti

Zonguldak Belediyesi’nde işe başlaması beklenen Özgür Halkın Sesi Gazetesi Sahibi Mustafa Özdemir, gayri resmi mesaisini aksatmıyor.
Özgür Halkın Sesi Gazetesi Sahibi Mustafa Özdemir’in Zonguldak Belediyesi’nde resmen işe başlayacağı kent kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in yanından ayrılmayan Mustafa Özdemir’in Zonguldak Belediyesi’nde iş başı yapacağı belirtiliyor. Özgür Halkın Sesi’nin Sahibi olan Mustafa Özdemir’in ikinci iş olarak belediyeye başlayacak olması ise CHP çevrelerinde büyük tepki çekti. 48 yaşındaki EYT emeklisi Mustafa Özdemir’in Zonguldak Belediyesi’ne girecek olmasına karşın CHP Zonguldak Gençlik Kolları’ndan işe alım yapılmadı. 32 yaşındaki CHP Zonguldak Gençlik Kolları İl Başkanı Doğukan Güney’in ise işsiz olduğu ve iş aradığı öğrenildi. Bülent Ecevit Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Güney, eski gençlik kolları başkanları gibi işsizliğin pençesinde. Hali hazırda iş sahibi olan Mustafa Özdemir’in Zonguldak Belediyesi’nde ikinci iş akdi hazırlanırken CHP’li gençlerin işsiz olması tepki çekti. Kendi gazetesine bile düzenli gitmeyen Mustafa Özdemir’in her sabah Zonguldak Belediyesi Özel Kalem’ine gidip kaşar peynirle simit yediği öğrenildi.

Kaynak: Batuhan Karamalak