Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli yerel seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

Başkan Adayı Dereli, Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve partililerle beraber Gümüşhane Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti.

Miting havasında gerçekleşen ziyarette vatandaşlara hitap eden Başkan Adayı Dereli, “Bugün siz değerli Gümüşhane halkıyla beraberiz. Zonguldak’ın sorunları çok. Görüyorsunuz her yağmur yağdığında cadde ve sokaklar çamurdan geçilmiyor. Çamurdan iş yerlerinize giremiyorsunuz. Altyapı kanalizasyon bir çok sorun var. Musluklardan akan suyu içemez duruma geldik. Benim bu makamlardan beklentim yok. Memleketime hizmet için bu göreve talip oldum. Bu sorunları çözümü Milli Görüş belediyeciliği. 41 tane hemen hayata geçecek projelerimiz var. İhtiyacı olan vatandaşlar için tanzim satış tırları ve halk ekmek açmak istiyoruz. Maaşımla 67 öğrenci burs vermek istiyorum. Bunun Taahhüdünü vereceğim. Ayrıca Zonguldakspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkarmak için önümüzdeki günlerde taahhüt vereceğim. Bizlere desteği verirseniz bu değişimi göreceksiniz. Desteklerinizi bekliyorum”dedi.

İki grup anlaştı: AK Partili Adnan Tıska adaylıktan çekildi! İki grup anlaştı: AK Partili Adnan Tıska adaylıktan çekildi!

Vatandaşlar ise Başkan Dereli’ye ziyaretleri için teşekkür ederek alkış tufanına tuttu.

I M G 20240323 222208 (850 X 500 Piksel)

Kaynak: Haber Merkezi