Devrek'te Ak Parti'nin Belediye Başkan Adayı kim olmalı? Devrek'te Ak Parti'nin Belediye Başkan Adayı kim olmalı?

Dilek Çayırlı, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, 81 ilden gelen temsilcilerle birlikte, T.C. Cumhurbaşkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nca gerçekleştirilecek olan Ankara’daki törenlerde ve İstanbul’daki kutlama programlarında Zonguldak'ı temsil edecek.
Zonguldak’ta görev yapan

7.292 öğretmeni Dilek Çayırlı temsil edecek.
Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak, öğrencilerine teknolojinin önemini aşılamak için büyük bir gayretle çalışan Dilek Çayılrı, öğrencilerinin hayatlarına dokundu ve onları ilham kaynağı haline getirdi.

Dilek Çayırlı'nın yılın öğretmeni seçilmesinin ardından Devrek Sabahat - Cemil Ulupınar Fen Lisesi yönetiminden yapılan açıklamada; "Okulumuz Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcısı, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Dilek Çayırlı, yılın öğretmeni seçildi. Öğretmenimiz; 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Cumhuriyetimizin 100. Yaşına özel düzenlenecek etkinlikler kapsamında, 81 ilden gelen temsilcilerle birlikte, T.C. Cumhurbaşkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nca gerçekleştirilecek olan Başkent Ankara’daki törenlerde ve İstanbul’daki kutlama programlarında ilimiz Zonguldak’ta görev yapan 7 bin 292 öğretmeni temsil edecektir. Öğretmenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz" denildi.
Kaynak: Haber Merkezi