Zonguldak’ta 2 büyük organizasyon daha gerçekleştirilecek. Bugüne kadar Türkiye çapında yaptığı organizasyonlara mükemmel ev sahipliği yapan Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 2 organizasyona daha ev sahipliği yapacak.

2 ORGANİZASYONDA ZONGULDAK’A BİN SPORCU-ANTRENÖR GELECEK

Gençlik ve Spor İl Müdürü,7-9 Temmuz tarihleri arasında Bocce Anadolu Yıldızlar Ligi, 13-14 Temmuz tarihleri arasında ise Karate Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final maçlarını Zonguldak’a aldı.

HAKAN YÜKSEL: “MİSAFİRLERİMİZİ ÜST DÜZEY AĞIRLAYACAĞIZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’in organizasyonlarla ilgili verdiği bilgi şu şekilde: “Zonguldak olarak 18 tane çeşitli branşlarda Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yaptık. Gelen kafileleri en iyi şekilde ağırladık. Bunun sonucunda şehrimizden memnun bir şekilde ayrıldılar. Önümüzdeki ay ilimizde 2 önemli organizasyon daha gerçekleşecek. 7-9 Temmuz tarihleri arasında Bocce Anadolu Yıldızlar Ligi, 13-14 Temmuz tarihleri arasında da  Karate Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final maçlarına  ev sahipliği yapacağız. Yaklaşık 1000’in üzerinde sporcu. İdareci ve antrenörün gelmesini bekliyoruz. Biz tüm hazırlıklarımızı yaptık. Katılacak olan takımlara şimdiden başarılar diliyorum”

6-1

Editör: Ender Yüksel