Rant odaklı değil, halk odaklı bir belediye istiyorum Rant odaklı değil, halk odaklı bir belediye istiyorum

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, "Belediyeyi AK Parti'den başka parti alırsa Togg ne olacak?" yönündeki soruya "Vallahi biz öyle bir ihtimal düşünmüyoruz. Şu gördüğünüz genç ekip seçimde ipi göğüsleyecek" diye yanıt verdi.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız ile birlikte açılışlara katıldılar ve vatandaşlarla buluştular.


Başkan Alan'ın açıklaması şöyle:
"Vallahi biz öyle bir ihtimal düşünmüyoruz. Tabii ki seçimdir. Yani Togg yerli ve milli gururumuz. Zonguldak'ta kim belediye başkanı olursa olsun biz Togg'u tercih edeceğinden eminiz. Böyle bir soru hiç kafamızda olmadı. Öyle olmasına da müsaade etmeyeceğiz. Şu gördüğünüz genç ekip, il başkanımızın himayesinde ilçe başkanımız, meclis üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve seçim kollarında biz biliyorsunuz teşkilat olarak diğer partilerden çok çok öndeyiz. Bunu zaten hepiniz biliyorsunuz, sahada sıfırdan aday olmuşuz gibi, hangi aday olursa olsun, biz bütün arkadaşlarımızla, AK Parti'ye, Cumhurbaşkanımıza gönül veren herkesle beraber çalışıp, ipi göğüslemek zorundayız ki hayallerimizi gerçekleştirdik. Ben hep diyorum arkadaşlar. Bizim hayallerimiz var.

Kaynak: Öznur Güneş