Zonguldak Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarının kapatılması ile bir bilgileri olmadığını ifade eden Tahsin Erdem "Zonguldak Belediyesi olarak yeni açılmış Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamıştır" dedi. 

Harun Akın'dan Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem'e ziyaret Harun Akın'dan Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem'e ziyaret

Tahsin Erdem'in sosyal medya ile ilgili yaptığı açıklama şöyle:
"Değerli Zonguldaklılar,
Geçtiğimiz Pazar günü bir yerel seçim süreci geçirdik ve bir zafer elde ettik. Elde ettiğimiz zafer için çok mutluyuz ve heyecanlıyız ama lütfen şunu unutmayalım. Mazbatımızı alana kadar Sn. Ömer Selim Alan Zonguldak’ımızın seçilmiş belediye başkanı olarak görevine devam etmektedir.
Zonguldak Belediyesi’nin sosyal medya hesapları seçim günü tarafımızla alakalı olmayan bir şekilde kapatıldı. Bunu takiben gene bizim bilgimiz dışında birçok yeni sosyal medya hesabı açılmaya başlandı. Sn. Alan’ın şahsına duyduğum siyasi nezaketten dolayı henüz mazbatamızı almadan bu şekilde işlemler yapmayız, yapmayı da doğru bulmuyoruz. 
Sosyal medya kanallarından karışınıza çıkan, paylaşılan Zonguldak Belediyesi olarak yeni açılmış Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamıştır. Açılan bu yeni hesapların ve gerçekleştirdikleri paylaşımların bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır.
Henüz Belediyemiz için tarafımızdan açılmış veya devam eden resmi bir sosyal medya hesabımız bulunmamaktadır. 
Şu an için tek resmi hesaplarımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;
Instagram: @tahsinerdem67
Facebook: @tahsinerdemchp
X: @tahsinerdemchp
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur." 

Kaynak: Haber Merkezi