Canik Beleidyesi, vatandaşların sağlıklı ortamlarda güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi için denetim ve kontrollerini sürdürüyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede kurulan semt pazarlarında denetimlerde bulundu. İlçede kurulan semt pazarlarını gözetim altında tutan Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, tezgahlarda satışa sunulan ürünlerin kontrollerini de titizlikle gerçekleştiriyor. Semt pazarlarında pazar yeri düzenin sağlayan zabıta ekipleri, pazar alanlarında kurduğu tartı kontrol noktalarıyla, vatandaşların gönül rahatlığıyla pazar alışverişi yapmalarını sağlıyor.

Otomobil şarampole yuvarlandı: Anne, baba ve sürücü yaralandı Otomobil şarampole yuvarlandı: Anne, baba ve sürücü yaralandı

 ÜRÜNLER KONTROL EDİLİYOR

İlçede kurulan semt pazarlarını kontrol altında tutan Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların güvenle pazar alışveriş yapabilmeleri adına tezgâhlarda satışa sunulan ürünleri tek tek kontrol ediyor. Semt pazarlarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmasına müsaade etmeyen zabıta müdürlüğü ekipleri, semt pazarlarında oluşturduğu tartı kontrol noktalarıyla, vatandaşların almış olduğu ürünlerin ağırlık kontrollerini gerçekleştiriyor. 

Kaynak: DHA