Veli Köktürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan'ı ziyaret etti Veli Köktürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan'ı ziyaret etti

İftar programına Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Kadın Kolları Başkanı Reyhan Gülay, Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ve partililer katıldı.

İftar yemeği sonrasında konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, “Adayımız güzel bir çalışmaya imza attı. Zonguldak halkı bizi bağrına bastı. Sizlerin emekleri çok büyük. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. İftar programında emeği geçen kadınlarımıza teşekkür ediyoruz”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Sizlerin desteği çok önemli. Son 10 gün çok önemli. Anketlerde kararsız diğer yüzde 30 seçmen var. Büyük bir çoğunluğu kadınlar. Sizlere burada çok iş düşüyor. Sizler çok büyük çalışma sergilediniz. Zonguldak’ın içme suyu kanalizasyon sorunları var. Tanzim satış tırları ve halk ekmeği getireceğiz diyoruz. Kadınlar için güzel projelerimiz var. Bunlardan bahsedersiniz inşallah. Şimdiden emekleriniz için teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği iftar yemeği hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi