Zonguldak Tabip Odası, 27-28 Nisan tarihlerinde Olağan Genel Kurulu'nu sona ererken, kazanan isim Prof. Dr. Eksal Kargı oldu.
Kongre sonrasında açıklamada bulunan Eksal Kargı: “Değişim, dönüşüm, yenilenme, inovasyon gibi kavramlar artık hayatımızın bir parçası. Bu kavramlara olan inancımızla yeni nesil yönetim anlayışımızla Zonguldak Tabip odasının temsiline aday olma isteği ile yola çıktık. Sağlık alanındaki tüm sorunları görüyor ve bunlara karşı kayıtsız kalamayacağımızı bilmenizi istiyoruz.
Sağlıkta şiddet başta olmak üzere, hekimlerin haklarının korunması ve sağlık hakkının savunucusu olma yolunda yürütülecek çalışmalarda her bir meslektaşımızın katkı ve katılımın sağlanması için ilk çalışmamız üyelik çalışmalarımızı hızlandırmak olacaktır.
Önce meslek odamızın Online üyelik sürecini başlatıp, ilimizdeki tüm hekimlerimizin birbiri ile iletişimde olmasını sağlayacak platformlar oluşturacağız. Zonguldak Tabip Odası yeni nesil yönetim anlayışı ile neleri konuşacağına, değiştireceğine, siz değerli meslektaşları ile birlikte karar vereceğinden endişeniz olmamalıdır.
Bu sürece katkı sunan, emek veren, eleştiri ve öneri getiren, yapılan seçimlere gelerek oy kullanan, bize güven duyup sorumluluk veren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sözünüz sesimiz olacaktır."
Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu
Dr. Ahmet Eksal KARGI
Dr. Ayşe Semra DEMİR AKCA
Dr. Serhat BİLİR
Dr. Zeynep Mehpare ESKİCİ
Dr. Zihni YAMAK”

Vali Osman Hacıbektaşoğlu'ndan, milletvekillerine ziyaret Vali Osman Hacıbektaşoğlu'ndan, milletvekillerine ziyaret

Eksal Kargı Ve Yönetimi

Muhabir: Gamze Taşdemir