Elvan pazara çıktı yerel seçimlerde vaat ettikleri bütün çalışmaların hız kazandığını belirten Mustafa Öztürk, projeleri Genel Merkezin desteğiyle hayata geçireceklerini ifade etti. 

Orman Bölge Müdürlüğü ve DSİ ile koordineli çalıştıklarını ifade eden Mustafa Öztürk "On yıldır susuz olan 3 mahallemizi suya kavuşturacağız" dedi. 

İl Başkanı Öztürk, beldede yapılan çalışmaları şöyle aktardı:

Doğurganlık hızının en düşük olduğu iller Bartın, Zonguldak, Karabük Doğurganlık hızının en düşük olduğu iller Bartın, Zonguldak, Karabük

"2024 yerel seçimlerinde istediğimizi yakalayamasak da Çatalağzı ve Elvanpazarcık belediyelerimizi aldık, çok şükür kazandık. Çalışmalarımıza bütün hızımızla başladık Özellikle Elvanpazarcık'ta projelerimizi elimizden geldiğince hızlı ve düzenli düzgün yapmaya çalışıyoruz. Şu anda içme suyuyla ilgili gelişmelerimiz Orman Bölge ve DSİ'yle başlanmıştır. On yıldır susuz olan 3 mahallemizi suya kavuşturacağız. Komple yağmur suyu kanallarını temizledik. Belde meydanını gözle görülür ölçüde bir temizliğe, intizama kavuşturduk. Şimdi kaldırım ve yolun parkesi üzerine yoğunlaştık. Zonguldak'a inşallah Elvan Pazarcık'ta bir parke yapım ünitesi oluşturarak kendi bünyemizde parke yapmayı düşünüyoruz. Bu beldemiz için büyük bir kazanım olacak. Mesire alanlarımızı yapacağız. Onların da yazışmalarını Orman Bölge ile yapıyoruz. Biz Zonguldak için ElvanPazarcılık için uğraşıyoruz. Cebimiz için asla uğraşmıyoruz. Akçeye bulaşmıyoruz. Ne yapabilirsek aldığımız belediyelerle beraber yapacağız. Genel merkezimizin, genel başkanımızın eli her daim üzerimizde 17-18-19 Mayıs'ta Sabri Durmaz başkanımızla, belediye başkanlarımız bir araya gelecekler. Üç gün kampları var. Bütün taleplerimizi, eksiklerimizi rapor haline getirdik. Ondan sonra çalışmalarımızın daha çok hız kazanacağına inanıyoruz." 

Öznur Güneş

Muhabir: Öznur Güneş