Vali Osman Hacıbektaşoğlu, görevli personel ve vatandaşlarla bayramlaştı Vali Osman Hacıbektaşoğlu, görevli personel ve vatandaşlarla bayramlaştı

Zonguldak Belediyesi’nde çok ilginç şeyler oluyor. Elmas TV Genel Müdürü Akın Kavi’nin avukatı Ali Kahraman’ın gayri resmi olarak danışmanlık yaptığı Zonguldak Belediyesi’nde Mustafa Özdemir krizi yaşanıyor. 
Özgür Halkın Sesi Gazetesi Sahibi Mustafa Özdemir, her sabah olduğu gibi bu sabah Zonguldak Belediyesi’ne gitti. Resmi olarak belediyede çalışmayan Mustafa Özdemir, Belediye meclis Toplantısı öncesi gerekli talimatları verdikten sonra belediyeden ayrıldı. 
Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nün karşısındaki odada oturan ve günlük gelişmeleri tan be an takip eden, Tahsin Erdem’e akıl veren Mustafa Özdemir resmi olarak işe başlayacağını günü bekliyor. 
Tahsin Erdem’in Beril Özdemir ve Burak Özdemir çiftinin ardından Mustafa Özdemir’i de işe alarak üç ayda üçüncü Özdemir’i belediyeye başlatması bekleniyor. 
Zonguldak’ta onlarca işsiz dururken, SGK emeklisi Mustafa Özdemir’in belediyeye işe başlayacak olması tartışmalara neden oldu.

Kaynak: Haber Merkezi