12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'un Anma Günü  nedeniyle Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen etkinliklere; AK Parti Zonguldak Milletvekili  Ahmet Çolakoğlu, Kaymakam Mehmet Göze, Çaycuma Belediye Başkanı  Bülent Kantarcı, İlçe Emniyet Müdürü  Uğur Duman, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Samet Tonga, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhammet Atlı, S Veli Ceng, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK Temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.   

Şoför alınacak Şoför alınacak

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu anma programında okulumuz öğrencilerinin hazırladığı şiir ve oratoryolar ilgiyle izlendi. İlçede düzenlenen günün anlam ve önemini belirten şiir,kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol tarafından takdim edildi.   

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş: “Etkinliğin gerçekleşmesinde katkıda bulunan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılar dileriz”dedi.

Anma-1

430091396 10161157611764784 5284516933623652471 N

Muhabir: Yeliz Alagöz