Belediye Başkan Aday Adayı Harun Akın, TSO Başkanı Metin Demir'i ziyaret etti  Belediye Başkan Aday Adayı Harun Akın, TSO Başkanı Metin Demir'i ziyaret etti 

CHP'nin kurultayı için Ankara'ya giden Üst Kurul Delegeleri Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler ve Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Özgür Özel'in düzenlediği yemek programında kavga ettiler. 

Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, restoranda masada otururken Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'in beraber geldiğini söyleyerek "Bana hakaret etti" dedi. 

Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, Nuri Tekin'i işaret ederek "Nuri başkanım çok naziktir. Benim kongremde bana çelenk yolladı, kendisi bu işleri iyi biliyor" dediğini belirterek espri yaparak "Çetin Başkanım sen bana çiçek göndermedin" dediği öğrenildi. 

Çetin Bozkurt "Sen kimsin, ben seni tanımıyorum" diye karşılık verdi. Fahri Diler ortamı yumuşatmak için "Başkanım tanırsın" dedi. Çetin Bozkurt ısrarla "Ya sen kimsin ki ben seni tanıyacaktım" dedi. 

İlçe Başkanı Fahri Diler, Pusula'ya "Çok ayıp etti, ben  ortamı yumuşatmaya çalıştıkça kendisi bana diklendi. Bunlar masaya zaten alkollü geldi. Zaten çiçek göndermedi diye de latife etmiştim.  Ama bana küstahça 'sen kimsin' dedi ve ben de sinirlenerek 'sen kimsin senin ağzını, yüzünü kırarım' dedim." açıklamasını yaptı.

Kaynak: Öznur Güneş