Bizim vatandaşımızın aklıyla alay etmeyin!  Bizim vatandaşımızın aklıyla alay etmeyin! 

İYİ Parti Erdal Gülay, Candemir Ongan'a başarılara dileyerek hedefin Zonguldak Belediyesi olduğunu dile getirdi. 

Candemir Ongan yaptığı konuşmada,: "Süreci başkanım anlattı. Partide aktif rol almak çok önemli. Bana ne görev verilirse çalışmaya hazırım. Bu işler yalnız olmuyor. Kesinlikle kırgınlık ve küskünlük olmayacak. Biz birleştirmeye geliyoruz. Ekibimiz güçlü. Hepimize hayırlı olsun" dedi.

Yİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in onayıyla Merkez İlçe Başkanlığı'na atanan Candemir Ongan'ı tanıtan Erdal Gülay, uyumlu bir şekilde çalışacaklarını ifade etti.
İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay, yeni merkez ilçe başkanı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
"Candemir Ongan arkadaşımızın Merkez İlçe Başkanlığına atanmasıyla yönelik genel merkezimizde yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde genel başkanımız Sayın Meral akşener'in ve teşkilat başkanımız yapmış olduğu görüşmeler neticesinde şahsıma tevdi edilen Merkezi iiçe Başkanlığı görevinde Can Demir Ongan arkadaşımıza yetkimizi almış bulunmaktayız. Bundan 10 gün kadar önce partimizin 28 Ekim Cumartesi günü 6 yıl kutlamasını gerçekleştirdik. İnşallah Can Demir Ongan arkadaşımızla birlikte diğer ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimizle partimizi hak ettiği yerlere Zonguldak'ta getireceğimizi düşünüyorum. 2024 yılı yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı açısından da Zonguldak Belediyesi'ni iyi bir yerlere getirip belediyeyi de Zonguldak Belediyesini İYİ Parti'ye katmak için elimizden gelen bütün gayreti hep birlikte göstereceğiz" dedi. 
 

candemir-ongan1

Kaynak: Batuhan Karamalak