Çanakcılar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Mithat Çanakcı’nın eşi, Çanakcılar Yapı Malzemeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı ve Semra Çanakcı’nın annesi, Çanakçılar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çanakcı ve Murtaza Çanakcı ve Çanakçılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakcı’nın yengesi Halise Çanakcı’nın ölümün 1’inci yılı anısına mevlit okutuldu.
Gökçebey’deki Çanakcılar Konakları’nda okutulan mevlide Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Ayanoğlu Doğa ve Su Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Ayanoğlu, iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra çok sayına vatandaş katıldı. 
Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim, Seni Ben Unutmak İstemedim Ki, Masal Yağmuru, Eylül Akşamları, Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın, Maziyi Kadehlerden İçip gibi birçok bestenin sahibi 
Besketar, Hafız, Mevlithan Amir Ateş’in katıldığı mevlitte duygusal anlar yaşandı. 
Mevlit programı, dualar ve ikramla son buldu.
Halise Çanakcı kimdir?
Çanakçılar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Mithat Çanakçı’nın eşi, Çanakçılar Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı’nın annesi, Çanakçılar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çanakcı ve Murtaza Çanakcı, Çanakçılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakcı’nın yengesi Halise Çanakcı (82), 14 Haziran 2023 tarihinde tedavi gördüğü Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Sezai ve Semra adında iki çocuğu, Aslınur, Neslinur, Melek, Mehmet ve Mithat adlarında beş torun sahibi olan Halise Çanakcı, uzun süredir yaşlılığa bağlı sağlık sorunları yaşadı. 
Halise Çanakcı'nın cenazesi 15 Haziran 2023 Perşembe günü Gökçebey Ulu Cami'de ikindi vakti kılınan namazın ardından Gökçebey Aile Mezarlığında toprağa verildi.

Canakcı Kuran 5

Canakcı Kuran 4

Canakcı Kuran 1

Filyos'da denize girmek yasaklandı Filyos'da denize girmek yasaklandı

Canakcı Kuran 3

Muhabir: Gamze Taşdemir