Özel çocuklar Haberleri

özel çocuklar haberleri ve güncel özel çocuklar gelişmeleri, özel çocuklar ile ilgili tüm video, özel çocuklar fotoğrafları ve özel çocuklar haberleri Zonguldak Pusula Son Dakika Haberleri sitemizde


Kocaeli

İzmit Belediyesinin Durhasan Mahallesi’nde bulunan lavanta bahçesinde gerçekleştirilen hasat etkinliğinde, özel çocuklar ve aileleri keyifli ve unutulmaz gün geçirdi.

Zonguldak

Karabük’te esnaflık yapan 25 yaşındaki Yasin Yassıçayır, arkadaşları ile birlikte geldiği Zonguldak’ta özel eğitim öğrencileriyle hem eğlendi hem de mısır...

Kocaeli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca Balyanoz Eğitim Tesisinde engelleri aşmak için özel çocuklar ve ailelerine yaz kampı düzenledi.

Kocaeli

Gölcük’te bulunan Buğday Tanesi Engelsiz Sosyal Yaşam ve Eğitim Köyü’nde özel bireyler, sebze ve aromatik bitki yetiştiriyor.

Genel

Kocaeli’de özel çocukların sosyal, psikolojik ve fiziksel kabiliyetlerini artırabilmesi için atla terapi eğitimi veriliyor.

Kocaeli

Körfez Belediyesi Spor Okulları bünyesinde eğitim gören özel gereksinimli çocuklar düzenlenen etkinlikte sportif becerilerini sergiledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Birimi, İlkadım Özel Uygulama Okulu ve Baruthane Ortaokulu iş birliği ile özel gereksinimli çocukların sosyal...

Zonguldak

Engelliler Haftası kapsamında Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü önünde temsili trafik uygulaması yapıldı.

Tokat Erbaa Belediyesi ‘Engelliler Haftası’ sebebiyle atlı bahçede özel çocuklar için bahar şenliği düzenledi.