Merzifon Haberleri

Merzifon haberleri ve güncel Merzifon gelişmeleri, Merzifon ile ilgili tüm video, Merzifon fotoğrafları ve Merzifon haberleri Zonguldak Pusula Son Dakika Haberleri sitemizde


Ülke Gündemi

Amasya'nın Merzifon ilçesinde, su tankerinin ağaçlara tuttuğu tazyikli suyun, park halindeki otomobilinin sunroof kısmından içeri girdiğini ve aracını çalışmaz duruma...

Ülke Gündemi

Amasya'nın Merzifon ilçesinde bir akaryakıt istasyonunun önünde dorsesine kaynak yapılırken yangın çıkan mobilya malzemesi yüklü TIR, kullanılamaz hale geldi.

Ülke Gündemi

Amasya'nın Merzifon ilçesinde dün akşam saatlerinde serinlemek için baraj gölüne giren Mertcan Şenol'un (21) cesedi bulundu.

Ülke Gündemi

Amasya’nın Merzifon ilçesinde, sıkıştığı atık su borusunda mahsur kalan 2 yavru köpek itfaiye ekipleri tarafından yarım saatlik çalışma sonucu kurtarıldı.

Ülke Gündemi

Amasya’nın Merzifon ilçesinde yol kenarında meyve satan Celal Gürle (66), otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kazada 2 kişi de yaralandı.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde düzenlenen operasyonda, 304 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde aynı yöne giden vince arkadan çarpan otomobilin sürücüsü Onur Güler (38), hayatını kaybetti.

Ülke Gündemi

Amasya'nın Merzifon ilçesindeki bir gazinoya jandarma tarafından yapılan operasyonda, çok sayıda ateşli silah mühimmatı ve çeşitli silahlar ele geçirildi. 6...