Hava sıcaklığının 23 derece olduğu kentte, hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Güneşli havayı görenler, parkları ve mesire alanlarını doldurdu. Güzel havanın keyfini çıkarmak isteyenler, piknik yapmayı da ihmal etmedi.
Bilal Coşkun, "Bugün hava çok güzel. Kasım ayında olmamıza rağmen piknik alanlarını doldurabiliyoruz. Biz de ailemiz ve arkadaşlarımız ile piknik yapıyoruz. Çocukluğumuzda kasım ayında kar yağardı ama şimdi neredeyse deniz havası var. Piknik yapıyoruz. Bizim için iyi mi bilmiyorum ama ekolojik dengenin bozulması gibi bir şey olduğunu tahmin ediyorum" dedi.
'ÇOK İYİ BİR ŞEY DEĞİL'
Kasım Tunç ise "Kasım ayı sonbaharın sonu, kışın habercisi bir ay. Daha soğuk bir döneme girmemiz gerekirken aksine daha sıcak olan bir dönemde yaşıyoruz. Bence bu çok iyi bir şey değil. O zaman da kışın geliş süreci uzuyor. O uzayınca da ilkbahar ve yazın geliş süreci uzuyor. Mevsimler de döngü olarak bir değişim yaşıyor. O yüzden çok da iyi bir şey değil; ama bu güzel havayı da ailelerimiz ile değerlendirmek istedik. Güzel bir pazar günü, piknik havası yaşamaya çalışıyoruz" diye konuştu.

32 yıl hapisle aranan cinayet hükümlüsü, sahte kimlikle yakalandı 32 yıl hapisle aranan cinayet hükümlüsü, sahte kimlikle yakalandı

Kaynak: DHA