Tabipler Odasında düzenlenen programda saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra günün anlam ve önemi nedeniyle bir konuşma yapan Tabipler Odası Genel Sekreteri Dr. Muzaffer Parlak şunları söyledi. " Eğer bir gün sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçiniz diyerek bizlere yol gösteren Ulu Önderin izinde, bilim ve aklın ışığından ayrılmadan hizmet etmeye, yani bilim insanları yetiştirerek toplumsal önderlerden olmaya, Cumhuriyetin kazanımlarıyla birlikte devam etmeliyiz. Kökleri her yıl daha da sağlamlaşan Cumhuriyet Çınarının gölgesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin aziz hatıraları huzurunda saygıyla eğiliyor, rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun " dedi.

Murat Dalkılıç, Zonguldak'a turizm için değil sevgilisi için gelmiş! Murat Dalkılıç, Zonguldak'a turizm için değil sevgilisi için gelmiş!

 Düzenlenen programın ilerleyen saatlerinde sahne alan ve duayen müzisyen sanatçılardan Özcan Sevinç ve Semih Tunç' un çaldığı müzikle birbirinden güzel şarkı söyleyen Atatürk Devlet Hastanesinde Biyokimya Uzmanı olarak görev yapan Dr. Zeynep Eskici bol alkış toplayarak büyük bir beğeni kazandı.

Kaynak: Haber Merkezi