Toplamda 10 kategoride ödüllerin verildiği gecede, Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi &[#]8220;En İyi Sahne Performansı&[#]8221; dalında ikinci olurken, Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi solistleri de &[#]8220;Jüri Özel Ödülü&[#]8221;nü aldı. Okullarının adının söylenmesiyle sahnede duygulu anlar yaşayan Zonguldaklı gençler, onlara destek olanlara ve yarışmayı düzenleyen Serhat Hacıpaşalıoğlu&[#]8217;na teşekkür ederek, Zonguldak&[#]8217;a ve okullarına bu sevinci yaşattığı için gurur duyduklarını söylediler. &[#]8220;En İyi Sahne Performansı&[#]8221; dalında Mehmet Çelikel Lisesi´ne plaketlerini Melis Sökmen verirken, Jüri Özel Ödülü&[#]8217;nü alan Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri de plaketlerini Meltem Taşkıran´dan aldı.
Yarışmada diğer kategorilerde ödül alan okullar şöyle:
Sahne Performansı:
1. Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi
2. Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi
3. Eskişehir Prof. Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi
Enstrüman:
1.Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi
Gitarist-Denizhan Kılıç
2. Güzelyurt Kurtuluş Lisesi
Davul-Bulut Akbilek
2. Kadıköy Anadolu Lisesi
Gitarist-Barış Özgen
3. Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi
Flüt-Batu Tepe
Orkestra:
1. Silahlı Kuvvetler Bando Okulları Komutanlığı
2. Terakki Vakfı Okulları Özel Şişli Terakki Lisesi
3. Büyük Kolej
Kız Solist:
1. Bursa Anadolu Kız Lisesi
Nisa Kömcü
2. Bostancı Doğa Koleji
Alara Seçkin
2. Oğuz Can Polat
Gözde Erdost
3. MEF Lisesi
Selin Geçit
3. Terakki Vakfı Okulları Özel Şişli Terakki Lisesi
Senay Yılmaz
Erkek Solist:
1. Hasan Şadoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Burak Ekşi
2. Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi
Ferhat Aktaş
3. Özel Işıkkent Anadolu Lisesi
Deniz Özgür
3. Turgut Reis Anadolu Lisesi
Eymen Zafer İşdar
İcra:
1. Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi
2. Hasan Şadoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
3. İMKB Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi
Beste:
1. Özel Atayurt Anadolu Fen Lisesi
Arif Onur Çalışkangenç
2. Oğuz Can Polat Lisesi
Tolga Gül
3. Özel Amerikan Koleji
Lal Dikencik
Jüri Özel Ödülü:
Kişi: Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Solistleri
Mehtap Dönmez
Gökçe Özbay
Grup: Özel Işıkkent Anadolu Lisesi
Gençlik Dergileri Özel Ödülü:
Kişi: Hasan Şadoğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
Burak Ekşi
Grup: Büyük Kolej
FIDOF Özel Ödülü:
Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi