İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Belen Sanayi Sitesi esnafı tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. 

Kıyafetini otobüs kapısına sıkıştıran kadın yaralandı Kıyafetini otobüs kapısına sıkıştıran kadın yaralandı

Yaklaşık 5 saat süren Belen Sanayi Sitesi esnaf ziyaretinde Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, esnafı uzun uzun dinleyerek, projeleri hakkında bilgi verdi. Sanayi sitesinin pisliğinden ve çöplerin alınmamasından şikayet eden esnaflar, yolların hep yama ile kapatıldığını, günü birlik geçiştirildiğini söyledi.  

Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Belen Sanayi Sitesi esnafına göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Sesli konuşmasında; “Bizler zaten hep beraberdik. Bir çok esnafımızı yakından tanıyorum. Sorunlarınızı da çok iyi biliyorum. Sorunların çözümüne birlikte karar vereceğiz. Çöp ve yol onlar basit konular. Belediyenin asli görevi. Belediye bir çöpü dahi alamıyorsa yazık. Bizler ekip arkadaşlarımız ile beraber hizmet için geliyoruz. Sizler zaten benim belediye başkanlığı dönemimde nasıl hizmet ettiğimi zaten biliyorsunuz. Şimdi daha güçlüyüz. Büyük bir ekiple geliyoruz, hepsi birbirinden değerli. Sizlerin sorunlarının çözümü bizde. Sizler bizden desteğinizi esirgemeyin yeter” ifadelerine yer verdi.9230509B C845 47B0 Bcec 2Cd5Cfa82B4D

Ab2E8C24 7711 4056 Ae7F Fe386983Ff13

Kaynak: Haber Merkezi