Kursiyerlerden yıl sonu hatim programı Kursiyerlerden yıl sonu hatim programı

Ak Pati Alaplı Belediye Meclis Üyesi, iş insanı Adem Sevim, özel hayatıyla ilgili iddialara sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Adem Sevim’in paylaşımı şöyle: 
“Özel hayatım ile ilgili son dönemlerde hakkımda kötü çevrelerce asılsız iddialar ortaya atılarak şahsıma itibar suikastı yapılmaktadır. 
Adımın bir bayanla ilişki yaşadığım yönündeki söylem ve dedikodulara karışması siyasi geleceğimi bitirmeye yönelik bir amaç ortaya koyduğu gibi olay asılsız iftira ve yalandır. Kamuoyuna bilinçlice yayılan dedikodular kişilik haklarıma ve aileme saldırı ve aşağılama içermektedir. Gerçeklikle ilgisi olmayan asılsız söylem ve yazılarla şahsıma, karalama kampanyası yapıldığı herkesin malumudur. Zira bahse konu olayın bizle hiçbir ilgisi yoktur ve geçen olay hiç yaşanmamış kurmaca bir olaydır. Bana atılan iftiraların asılsız olduğunu ifade ediyor ve yapılan kurmaca oyunun hiçbirini kabul etmiyorum. Bu konuda yasal haklarımın saklı olduğunu belirterek, adli mercilere başvuracağımın bilinmesini istiyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi