Kafkametler’in kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları 150 gündür sürüyor Kafkametler’in kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları 150 gündür sürüyor

Belediye Başkan adayları ve meclis üyeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP'li Mustafa Öztürk "8-10 yerde belli başlı kişilerce hem de yetkili kişilerce belediye meclis adaylarımıza çekilmemesi konusunda tehditler savruldu. Bizim tehditle işimiz yok. Biz tehdit yemeyiz" dedi. 

Mustafa Öztürk'ün açıklaması şöyle:
"Cumhur İttifakına sonuna kadar bağlı olan, yara almaması için 2 gün öncesine kadar özveriyle çalışan, hiçbir şekilde kimsenin zararını istemeyen bir teşkilatız. Ancak bizim adayımızı istifa ettirip uhtelerini alana kadar. 'Bu saatten sonra yarışta her şey mübahtır' fıtratıyla yolumuza devam edeceğiz.
8-10 yerde belli başlı kişilerce hem de yetkili kişilerce belediye meclis adaylarımıza çekilmemesi konusunda tehditler savruldu. Bizim tehditle işimiz yok. Biz tehdit yemeyiz. Kesinlikle umursamayız. Ülkücü hareket burada. Ülkücü hareket her zamankinden daha dik. 
Biz yolumuza devam edeceğiz ve ülküdaşlarımızla kenetleneceğiz Elhamdülillah. Zonguldak'ta tarihte olmayanı inşallah bu sene hep beraber yapacağız" 

Muhabir: Öznur Güneş