800 bin lira değerinde uyuşturucu madde ele geçirildi; 3 gözaltı 800 bin lira değerinde uyuşturucu madde ele geçirildi; 3 gözaltı

İlçe muhtarlarından Canik Belediye Başkanı ve AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’ya büyük destek geldi. Canik Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Canik için kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Sandıkçı, “İlçemize durmadan, yorulmadan hizmet etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.  

İLÇEMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ
İlçeye 5 yılda 15 yıllık hizmetleri kazandırdıklarını vurgulaya Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “İlçede 5 yılda yepyeni bir ufuk açtık, vizyon eserler kazandırdık. Merkezi hükümet yatırımları, kentsel dönüşüm çalışmaları, eğitim yatırımları, konforlu yolları ve modern yaşam alanlarıyla karşımızda yeni kimliğini kazanan bir Canik var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önümüzdeki 5 yılda, aynı azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi hemşerilerimizle birlik ve beraberlikle daha ileriye taşıyacağız” dedi.

İlçede gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden muhtarlar ise, 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’yı desteklediklerini belirttiler. 

Ziyarete ayrıca AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cansu Yeşilyurt, Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: DHA