Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçede gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Başkan İbrahim Sandıkçı’nın ilçede gerçekleştirdiği çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade eden vatandaşlar, kendisine yönelik desteklerini ise açıkça ifade ediyor.

Motosikletli kuryeler, kazada ölen Sefa Şerif Efe için 'adalet' istedi Motosikletli kuryeler, kazada ölen Sefa Şerif Efe için 'adalet' istedi

CANİK İÇİN GERÇEK BELEDİYECİLİK DEVAM EDİYOR

Vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi daha ileriye taşımak gayesiyle durmak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Canik’imizin gelişim sürecine öncülük eden, yaşama değer katan projeleri hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Özellikle görevde bulunduğumuz 5 yıl içerisinde ilçemizin ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde analiz edip, hemşehrimizin istek ve önerilerine kulak vererek projelerimizi hazırladık. İlçemizi yeni projeler ve yatırımlarla daha ileriye taşıyacağız. Canik’te eser ve hizmet yolculumuzu sürdüreceğiz” diye konuştu. 

Kaynak: DHA