31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Tahsin Erdem'e 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan İl Başkanı Mustafa Çağlayan'a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek, Belediye Meclis Üyeleri ve il yöneticileri eşlik etti.

İl Başkanı Mustafa Çağlayan, özellikle bugünü özellikle seçtiklerini belirterek "Cumhurbaşkanımız bugün Ankara'da Sayın Genel Başkanınız Özgür Özel'i ziyaret edecek, Biz de sizi ziyaret ettik" diye konuştu.

ÇAĞLAYAN: "HAYIRLI OLSUN"

Mehmet Abalı'nın Kurban Bayramı mesajı Mehmet Abalı'nın Kurban Bayramı mesajı

Başkan Erdem'e 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan Mustafa Çağlayan şunları söyledi:
"Kıymetli AK Parti'deki ekibimle Tahsin Erdem'e ziyarete geldik. 'Hayırlı olsun' ziyaretine geldik. Sayın Başkanım özellikle de bugünü seçtik. Çünkü bugün Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel'i bugün böyle bir anlamlı bir ziyareti var. Biz de aynı günde kıymetli başkanımıza hayırlı olsun demek için ziyaretine geldik. Başkanım başarılar diliyoruz."

ERDEM: "BENİM ÖNÜME GEÇİP BENİMLE BİRLİKTE ANKARA'YA GELECEĞİNİN KANAATİNDEYİM"

Ziyaret için teşekkür eden Tahsin Erdem şunları söyledi:
"Teşekkür ediyorum. Ben de sevgili AK Parti İl Başkanıma, yönetim kuruluna ve meclis üyesi arkadaşlarıma 'hoş geldin' diyorum. Zyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Geçmişte sevgili Başkanla birlikte 2014-2019 döneminde birlikte belediye meclis üyeliği yaptık. Çok güzel bir uyum içinde bir 5 yıl geçirdik. Zaman zaman tartışmalarımız oldu mecliste, ama bunların hepsi Zonguldak adınaydı. Bugün de farklı bir şey olmayacak tabii. Geçmişteki birikimlerimiz, deneyimlerimizi birbirimizle paylaşacağımızı düşünüyorum. O anlamda başkanımın da bizlere katkısı olacağını her anlamda ben bekliyorum. Şöyle ki Zonguldak için herhangi bir şey istemek olduğu takdirde ben eminim, inanıyorum ki benim önüme geçip birlikte benim de Ankara'ya geleceğinin kanaatindeyim. Çünkü Zonguldak adına her şeyi yapıyoruz. Bu anlamda ben bütün zorluklarda bizim yanımızda olacağından en ufak kuşkum yok. Başkana ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim."
20240611 09321220240611 093120(0)

Muhabir: Öznur Güneş