Genel Başkan Şuayip Deniz Demir ile birlikte Başkan Yardımcıları Celal Burak Oğuzhan ve Ahmet Çağlaroğlu da Zonguldak’a geldi.
Türk Kamu- Sen Zonguldak Sendika binasında yapılan görev değişikliği töreninde Türk Enerji - Sen Genel Başkanı Şuayip Deniz Demir, başkan yardımcıları
Celal Burak Oğuzhan ve Ahmet Çağlaroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Gökmen Karali, Türk Eğitim Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, Türkiye Kamu Sen İl temsilcisi ve Türk Tarım Orkam Sen Şube Başkanı Mithat Bülent Bağcı ve şube başkanları katıldı. 

Türkiye Kamu- Sen Konfederasyonu’na bağlı Türk Enerji - Sen bir nolu Batı Karadeniz Şube Başkanı Selami Yoğurtçu, Başkan Yardımcıları Turan Demirci ve Mehmet Güneş işlerinin yoğunluğu ve emeklilik dönemine yaklaşması nedeniyle görevlerinden ayrıldılar. 

Selami Yoğurtçu’dan boşalan Türkiye Kamu- Sen Konfederasyonu’na bağlı Türk Enerji - Sen bir nolu Batı Karadeniz Şube Başkanına Aydın Çevik, başkan yardımcılıklarına Ergün Gedik, İsmail Cem Atun, Turan Dereli, Cihangir Akbulut, Selçuk Yaslıkaya ve Mehmet Şakalar getirildi. 

DEMİR: "SENDİKACILIK FEDAKARLIKLA YAPILAN BİR İŞTİR" 

"Ekiplerimiz, Zonguldak'ın tamamındaki riskli alanları tespit ediyor" "Ekiplerimiz, Zonguldak'ın tamamındaki riskli alanları tespit ediyor"

Genel Başkan Şuayip Deniz Demir, şu açıklamayı yaptı:
“Yıllarca sendikamıza hizmetleri geçmiş, bizim abilerimiz. Kendileri şube başkanımız Selam Yoğurtçu ve Şube Başkan yardımcımız işte Mahmut Güneş Duran Demirci arkadaşlarımız bir bayrak değişimi noktasına geldiler.
Bu noktada arkadaşlarımızın yıllardır sendikamıza Türkiye'ye Kamu - Sen camiasında bizim davamıza hizmetlere herkesin malum olur. Kendilerine  fedakarca hizmet etmişlerdir. Sendikamıza teşkilatlara ve tabii ki sendikacılıkta meşakkatli bir iştir.
Sendikacılık fedakarlıkla yapılan, ailenizden çocuğunuzdan Çocuğunuzdan,  sosyal hayatınızdan fedakarlık ederek yaptığınız bir faaliyet. Düzgün yaptıklarını, layıkıyla yaptıklarını ben biliyorum ve kendilerine bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi. 

ÖZTÜRK: "GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPTILAR" 

Görev değişim töreninde konuşma yapan Mustafa Öztürk, “2022 tarih itibariyle göreve geldiğimiz günden beri Sendikalarımızla Ocak başkanımızla beraberiz omuz omuza çalışıyoruz. İnşallah teşkilatımız için Zonguldak'ımız için güzel bir şeyler yapmak için hep beraber omuz omuza vermiş bulunmaktayız. İnşallah Allah da bizi mahcup etmeyecektir. Bu çıktığımız yolda hep beraber birbirimize birimizin lafı hepimizin lafı olarak güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Çünkü herkesin iyi niyetli olduğunu herkesin samimi olduğunu biz gördük yıllardır. Hepinizden Allah razı olsun.  Değerli başkanım da bugüne kadar vermiş olduğu görevlerden, çalışmalardan dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun” dedi. 

Kaynak: Öznur Güneş