Son günlerde bilhassa yaşı genç kesimi çok sık bir şekilde ilgilendiği ve bu noktada satın alım isteklerinin de arttığı çevrimiçi oyunlar çok revaçta. Genellikle kitlesini gerçekleştirdikleri yeniliklerle elinde tutmayı kafa yoran pubg mobile, valorant, lol gibi oyunlar ön plana çıkmaktadır. Hem ticari manada oyun içi alımlarda kampanya vb. sevilen kendine özgü özelliklere sahip olması; hatta sonuç olarak insanların sevinç ve eğlencelerine maksimum seviyede cevap vermesi bu tarz oyunların sevilmesinin en önemli nedeni olarak söylenilebilir. Oyun içinde harcama yapılabilmesiyse kullanıcıların oyuna daha da bağlanabilmelerine olanak sağlamaktadır. PUBG için konuşacak olursak uc satın al işlemi gerçekleştirmek oyuncuların en çok hoşuna giden durumlardan biridir.

Son günlerde teknolojinin süratli bir şekilde gelişim göstermesi ve aşağı yukarı her evde bilgisayar ya da telefon gibi mühim teknolojik aletlerin olması bu tarz oyunlara erişimi de artırmıştır. Düzenli bir şekilde yükselen oyun oynama talebinin ve salgın sebebiyle evde kalmaların bir sonucu olarak çevrimiçi oyunlara olan ilgi son yılların en yüksek oranına ulaşmıştır. Bunun en büyük nedeni kullanıcıların çevrim içi oyun oynama sırasında çok daha keyifli, sevinçli olmalarıdır. Zamanda oyun oynama sevincinizi daha da çoğaltmak ve daha iyi hale getirmek amacıyla stratejik şekilde davranarak, düşmanlarınızı yenmeyi dilerseniz bu tarz oyunları grup bir şekilde de oynamayı tercih edebilirsiniz.

Kampanya detayları için: https://pinciamca.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Valorant Çıkış Tarihi Ne Zaman. Valorant VP Satın Almak Ne İşe Yarar

Eğlenceli oyunlardan bir diğeriyse Valorant oyunudur. Çok değişik özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra yeni güncellemeleri ile oyun evrenine giriş yapmış olan insanlara daha iyi vakit geçirebilecek ortam sunan Valorant'ın çıkış tarihi Haziran 2020 olarak bilinmektedir. Valorant oyunu tanınmışlığını gün geçtikçe çoğaltmaktadır. Zamanda yeni gelen güncellemeler yardımıyla gün geçtikçe ilerlemeye devam eden bir FPS oyunudur.

Oyun içerisinde sarf edilen VP Points adlı para birimi ile oyunun insanlarda daha zevkli bir hale gelmesi amaçlanmaktadır. Daha önce hiç Valorant VP çekmediyseniz, ilk VP alışınızdan sonra oyun içinde üstünlüğü ele geçireceksiniz. Bu işlem sonrasında Valorant hesabınızda yeni bir sayfa açılacaktır. Valorant'taki VP Points ile oyunda karakterinizi geliştirebilir; zamanda diğer silah gibi ürünleri de hesabınıza alabilirsiniz. Yani kısaca söylemek gerekirse Valorant VP satın al oyun içinde hesabınızın ve karakterinizin gelişim göstermesine yarar. Bu sayede rakiplerinizi öldürerek çok daha iyi bir hesaba sahip olabilir ve tanınan oyunculardan birisi olabilirsiniz.