Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Hasköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Sandıkçı, ilçeye kazandıracakları yeni projeler hakkında bilgiler vererek, talep ve önerileri dinledi. Canik’in projeler ve yatırımlarla yeni bir kimliğe kavuştuğunu ve insanların odak noktası haline geldiğini belirten Sandıkçı, “Projeler ve nezih yaşam alanlarıyla ilçemizi cazibe merkezi haline getirdik” ifadelerini kullandı.

‘YENİ KİMLİĞİYLE DEĞER KAZANAN CANİK’

Tabanca ve pompalı tüfeklerle havaya ateş açıp, sosyal medyada paylaştılar Tabanca ve pompalı tüfeklerle havaya ateş açıp, sosyal medyada paylaştılar

Canik’te 15 yıllık işi 5 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiklerini belirten Sandıkçı, “Bugün karşımızda yeni kimliğiyle değer kazanan, sosyal donatı alanlarıyla insanını kucaklayan bir Canik var. İlçemize Merkezi Hükümet Yatırımları ile birlikte Belediyemiz yatırımları dâhil olmak üzere yaklaşık 10 miyar Türk lirası değerinde yatırım kazandırdık. Her bir projemizi yarınlarımızı düşünerek, hemşehrilerimizin uzun yıllar istifade edebileceği şekilde planladık ve hizmete sunduk. Canik için hayal denilen projeleri biz kazandırdık. Canik’imize azimli ve gayretli çalışmalarımızla, ömürlük eserler ve hizmetlerle değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Kaynak: DHA