O yüzden karmaşık bir link oluşturmak yerine daha anlaşılır ve kısa link meydana getirmek önemlidir.

 Bunu sağlayabilmek için ise özel olarak hazırlanmış bağlantı kısmından linkinizi kolayca kısa hale getirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret olmadan rahat ve güvenli bir şekilde bu site üzerinden güvenle sağlayabilirsiniz.

 Yenilenmiş Haliyle Kısa Link Sitesi

 Yenilenmiş olan hali üzerinden günümüzde artık link kısaltma seçeneği bu güvenilir site bünyesinde kolayca gerçekleşmektedir. Yapmanız gereken link kısaltma sitesi olan kisa.link sitesine giriş yapmak ve daha sonra buradan kendi linkinizi kısaltmaktır. Link kısaltma bölümüne linkinizi eklemeniz ve daha sonra onay vermeniz yeterlidir.

 Hızlı şekilde link kısalmakta ve çok daha anlaşılır, dikkat çeken bir yapıya bürünmektedir. Böylece bundan sonra nerede isterseniz isteyin rahatlıkla kullanma şansını değerlendirebilirsiniz. Özellikle izlenebilir ve dikkat çekebilen yapı üzerinden linkleri her yerde rahatlıkla kullanma şansını değerlendirmeniz mümkündür.

Kısa Link

Peşkir Nedir? Türk Geleneklerindeki Önemi ve Kullanım Alanları Peşkir Nedir? Türk Geleneklerindeki Önemi ve Kullanım Alanları

 Pazarlama Stratejisi İçin Link Kısaltma

 Özellikle kısa linkler doğru şekilde kullanıldığı vakit güçlü bir pazarlama yöntemi olarak değerlendirilir. Müşteri kitlesini daha yukarı çekmek ve kalıcı hale getirebilmek amaçlı özel bir imkan tanımaktadır. Pazarlama stratejileri ile beraber hedefe ulaşabilmek amaçlı özel bir yeri olduğunu söylemek mümkündür.

 Çünkü insanlar genelde bir linke tıklarken aynı zamanda görsel yapısına bakar. Bu yapı müşteriler karşısında güçlü bir prestij oluşturur. Bunu sağlayabilmek için ise bu güvenilir site bünyesinde uzun linkinizi kısa hale getirebilirsiniz.

 Sosyal Medya İçin Link Kısaltma

 Özellikle Youtube başta olmak üzere pek çok farklı sosyal medya platformu adına kısa link kullanmak çok önemlidir. Böylece insanların dikkatini çekerek daha anlaşılır bir yapı altında onların tıklanmasına imkan tanınır.

 Yönetilebilen ve aynı zamanda izlenen linkler için site üzerinden kolayca işlem yapabilirsiniz. Üstelik şimdi yenilenmiş hali eşliğinde amacınıza uygun farklı kısa linkler oluşturmanız mümkündür. Bunu sağlamak için siteye bağlantı kurmak ve uzun linkinizi gerektiği noktaya yerleştirip onay vermeniz yeterlidir.

Kaynak: Haber Merkezi