Zonguldak ilçelerinin İl Genel Meclisi üye sayıları belli oldu Zonguldak ilçelerinin İl Genel Meclisi üye sayıları belli oldu

Fatih Keleş, Genel Başkan Ali Babacan ile telefonda görüştüklerini belirterek; Babacan'ın yola beraber yürümek istediğini söyledi. Hayat boyu hep iddialı olduğunu belirten Fatih Keleş "Bir kere Kozlu'yu iki parti arasındaki sıkışan siyasetten çıkartacağız" dedi. 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kozlu Belediye Başkan adayı Fatih Keleş, şunları söyledi:
"Sağlık sorunlarım nedeniyle  görevlerimden istifa etmiştim bildiğiniz üzere 30 Kasım'da. DEVA Genel Başkanı Ali Babacan ile Çarşamba günü kendisi ile bir telefon görüşmemiz oldu. 'Kozlu’da seni belediye başkanı olarak görmek istiyoruz' dedi. Sonra dün akşam sizle beraber öğrenmiş olduğumuz süreç gerçekleşti. Arkadaşlarımızla yarın bir araya gelerek kendi evimde bir toplantı yapacağız. Ne yapabiliriz, nasıl bir yol izleyebiliriz? Ona göre durum değerlendirmesi yapıp yol haritamızı çizeceğiz. Ben hayat boyu iddialı oldum. Bir kere Kozlu'yu iki parti arasındaki sıkışan siyasetten çıkartacağız. En büyük hedefimiz bu olacak. Kozlu seçmeni İki parti arasında  kalmış vaziyette. Farklı alternatiflerle Kozlu için ne daha güzel ne yapılabilir onun derdindeyiz. Bu demek değil ki biz insanları kötü görüyoruz demek değil. Kozlu'ya yapılan iyi çalışmaların devamını sağlayacak ve Kozlu halkı için en iyisi neyse onu layık olan şekilde getirmek için mücadele edeceğiz. Bizim mücadelemiz bu." 
 

Muhabir: Öznur Güneş