Çalıştay Haberleri

çalıştay haberleri ve güncel çalıştay gelişmeleri, çalıştay ile ilgili tüm video, çalıştay fotoğrafları ve çalıştay haberleri Zonguldak Pusula Son Dakika Haberleri sitemizde


Düzce

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen ve iki gün boyunca sürecek olan Eğitim Fakültesi Kalite ve Akreditasyon Çalıştayı başladı.

Karabük

Karabük’ün sosyal, ekonomik, kültürel, eğitim, ulaşım ve turizm alanlarında kalkınmasına yönelik hazırlanan ‘Karabük Kent Vizyonu Çalıştayı 2037’ yapıldı.

Samsun'da Kültür Sanat ve Turizm Akademisi Derneği (KÜSAD) tarafından, 'Uluslararasılaşma ve Samsun Çalıştayı' gerçekleştirildi.

Kastamonu

Kastamonu Üniversitesi’nde milli teknoloji hamlesi çerçevesinde, düzenlenen çalıştayda başarılı projeler ve yeni fikirler ele alındı.

Kastamonu

Kastamonu’da düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Kastamonu Özel Bireyler” çalıştayı sona erdi. Çalıştayın kapanışında konuşan Vali Meftun Dallı, "Özel çocuklarımıza bireylerimize vereceğimiz...

Kastamonu

Kastamonu’da düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Kastamonu Özel Bireyler” çalıştayı başladı.

Zonguldak

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Devlet Konservatuvarı’nın düzenlediği I. Uluslararası Çalgı Yapım Çalıştayı ve Sergisi’nin açılışı gerçekleşti.