Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Alaplı ilçesi Aşağıdoğancılar Mahallesinde Ak Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Recep Ocak ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

Elektrik direğine çarpan pikap tarlaya uçtu: 2 yaralı Elektrik direğine çarpan pikap tarlaya uçtu: 2 yaralı

Aşağıdoğancılar Mahallesi ziyaretinde önemli açıklamalarda bulunan Milletvekili Saffet Bozkurt, doğal konusunda: “Doğalgaz geldiyse bizim sayemizde geldi kimse hazıra konmasın yedirmem!” dedi.

Saffet Bozkurt’un açıklaması şöyle: “Pazar akşamı Alaplı ilçe başkanımız Altan Güngör ve Aşağıdoğancılar Mahalle Muhtarı Rahmi Yapar beni aradı. Doğalgazla ilgili sıkıntı olduğunu ve sürecin oldukça gecikeceğini söyledi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanından randevu almaya çalışacağımı ve mahalleye getirilen doğalgazla alakalı  görüşme yapacağımı söyledim. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz beyi Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör, Dönemin Belde Başkanı Gümeli Belediye Başkan Adayı Aytaç Tosun, Alaplı Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Yıldır Ulukaya ve Özdemir Aslan’la birlikte ziyaret edip konuyu kendisine bildirdiklerini ve yapılacak toplantının gündemine aldırdıkları söylediler. Yapılan toplantıda projenin onaylandığı bana bildirdi. Daha sonra akşam sosyal medyadan paylaşımını yaptık halkımızı bilgilendirdik. Hiç kimse bizim yaptığımız hizmetleri  biz yaptık diye sahiplenmesin. Zaten yaptıkları en iyi iş  bizim yaptığımız hizmetleri sahiplenmeleri. Bu konuda onları takdir ediyorum! Ama biz bu yaptığımız hizmetleri onlara yedirmeyiz! Üstüne basarak söylüyorum yedirmeyi! Bu proje bizim eserimiz bizim eserimizi kimse kendisi yapmış gibi sahip çıkmaya çalışmasın” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi