Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat tutuklandı. Çiftin tutuklanması kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

Bu tutuklama gündemdeki yerini korurken bir başka sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Aymira Koçaklı’dan dikkat çeken bir video geldi. Koçaklı söz konusu videoda, her ay beş yeni şubeyi nasıl açtığını anlattı ve “MASAK beni araştırsın, tertemiz bir ticaret yapıyorum” dedi.

AYMİRA KOÇAKLI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

5 Ekim 1998 Zonguldak doğumlu olan sosyal medya fenomeni Aymira Koçaklı 25 yaşında. Aymira Koçaklı adıyla kurduğu sahip güzellik merkezi salonları var. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda oldukça lüks bir hayat sürdüğü görülen Aymira Koçaklı’nın mal varlığı herkes tarafından merak edildi. Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından tüm gözler sosyal medya ünlülerine çevrildi. Lüks yaşamın sırrını merak eden vatandaşlar Aymira Koçaklı hakkında araştırma yapmaya başladı. Tik Tok hesabından yayınladığı ilk videosu ile gündem olan Aymira Koçaklı, roman şivesi ile konuştuğu videolarla büyük ilgi gördü. Anne ve babasının Aymira Koçaklı’dan habersiz baş başa yemeğe çıktıklarını görmesiyle babasından bunun karşılığında para istedi. Aymira Koçaklı bunu Tik Tok’ta paylaşınca beğeni yağdı. O günden bu yana Tik Tok ve Instagram hesaplarında oldukça popüler olan Aymira Koçaklı’nın birçok noktada güzellik merkezi olduğu söyleniyor.

AYMİRA KOÇAKLI KAÇ ŞUBESİ VAR?

Heyelanda toprak altında kalan 2'si ağır 18 kişi kurtarıldı Heyelanda toprak altında kalan 2'si ağır 18 kişi kurtarıldı

Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından oklar diğer fenomenlere çevrildi. Oldukça kısa zamanda yükseliş yaşayan güzellik sektörü fenomenlerinin hayatları merak konusu oldu. Son zamanların en çok takip edilen sosyal medya fenomenlerinden olan 25 yaşındaki Aymira Koçaklı’nın her ay 5 güzellik merkezi açtığı iddiaları kafaları bir hayli karıştırdı. Hal böyle olunca sosyal medya ünlüsü Aymira Koçaklı incelensin diye söylemler ortaya atıldı. Hesabından yaptığı paylaşımla açıklama yapan Aymira Koçaklı bizzat çağrıda bulundu ve “Aymira Koçaklı araştırılsın. Araştırılsın ki ne kadar temiz ticaret yaptığını tüm Türkiye görsün” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi