Sorumluları, affetmeyeceğiz: Hesabını mutlaka soracağız! Sorumluları, affetmeyeceğiz: Hesabını mutlaka soracağız!

Zonguldak merkez ilçe için sürpriz değil ismi aday çıkartacaklarını bilirsen Oğuzhan Turhan bütün ilçelerde iddialı olduklarını söyledi. 

Zafer Partisi İl Başkanı Oğuzhan Turan'ın yerel seçimlerle ilgili açıklaması şöyle: "Aday adaylığı müracaatları başladı. Bunu sosyal medya sayfalarımızda da duyurduk ve tüm vatandaşlarımıza  duyuruyoruz. Belediye meclisinde, il genel meclisinde aday olmak isteyen, belediye başkan adayı olmak isteyen arkadaşlarımızdan müracaatlar toplamaya başladık. Yoğun bir sürece girdik. Ekibimizden, teşkilatımızdan bu başvuruları takip ediyoruz. Yarın Ankara'da il başkanları toplantısına katılacağım. Bu doğrultuda hazırlığımızı yaptık. Zonguldak üzerinde raporlarımızı hazırladık. Genel merkezimizde, genel başkanımız da bu konu istişare edeceğiz. Ve gelip çalışmalarımızı Zonguldak'ta sürdürmeye devam edeceğiz.
Şu an için  arkadaşlarımız aday adaylarıyla görüşmeleri yapıyor diyelim. İllçelerde olsun  ilde olsun. Ben de bizzat  Görüşmelerimi gerçekleştiriyorum.
Zonguldak'ta il yönetim kurulumuzda alınan karar neticesinde  adaylarımızla görüşmeleri gerçekleştirdim. Zonguldak merkezde Zonguldak halkının teveccüh gösterdiği  yaptığımız halk oynaması çıkan sonuç noktasında  adaylık teklifimizi kişiye yaptık. Görüşmelerimizi sürdürüyoruz.  İnşallah Zonguldak'ın zaferi için  halkımızda adayımıza oy verecektir diyoruz.
Sürpriz görüşüyoruz. hatta biz yaptığımız Zafer Partisi olarak yaptığımız halk oylamasında yüzde yetmiş  teveccüh gören bir isme teklifimizi götürdük
Kilimli'den geldim. Kilimli'de de  görüşmemizi gerçekleştirdik.  teklifimizi ilettik. Kendisi de ailesiyle görüşeceğini ifade etti. Süreci ilerletiyoruz. Peki ne kadar süreç son gün ne zaman?  Biliyorsunuz adaylık duyuruları Ocak içerisinde teslim edilecek dosyalar. O sürece kadar Zafer Partisi olarak görüşmelerimizi sürdüreceğiz. 
Adaylardan ücret talep etmiyoruz adaylarımızdan Genel merkezimizin bu doğrultuda bir bilgisi bize ulaşmadı. İl başkanları toplantı bu konular görüşülecektir. Şu an için bir ücret talebimiz yok. 
Biz  dediğimiz gibi  Zonguldak zaferi için çalışıyoruz. Zafer Partisi'nin kapısı Bütün  vatanseverlere,  açıktır. Atatürk'le sorunuz yoksa, Cumhuriyetin kuruluş değerleriyle ilgili bir sorununuz yoksa  Zafer Partisi'nden aday olabilirsiniz. Gençlere tavsiyemizdir. Belediye meclis  ve il genel meclisi üyesi adayları gelsinler Zafer Partisi'nden müracaatlarını yapsınlar. Biz  heyetimizle bu değerlendirmeleri yapacağız ve Zonguldak'ın karşısına çıkacağız." 
 

Kaynak: Öznur Güneş