Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, dün Üzülmez Dere Islah çalışmalarını yerinde incelemişti. Islah çalışmalarının yanı sıra bölgede estetik görseller çalışması da yapılacağını ifade eden Çağlayan ve Alan bu projeyi çok önemsediklerini söylediler. 

17 üniversiteden yabancı öğrencilerle ilgili ortak bildiri 17 üniversiteden yabancı öğrencilerle ilgili ortak bildiri

Zonguldak Belediyesi ve Merkezi Hükümet Yatırımlarının uyumuna dikkat çeken Mustafa Çağlayan yaptığı açıklamada “Kıymetli Hemşehrilerim, Fevkani Köprüsü’nün kaldırılmasından sonra şehrimiz nefes aldı. Şehrimizin umudu yeniden dirildi. Bu umudu yeşertmeliyiz. Fevkani Köprüsü’nün kaldırıldığı alanda DSİ ile birlikte dere ıslah çalışmalarımız devam etmektedir. Dere ıslah çalışmalarının bitimi ile birlikte fevkani Köprüsü’nün yıkılması çok daha büyük anlamlar taşıyacak, çok daha estetik bir yapıyla karşı karşıya kalacağız. Islahın bitimi ile beraber cam korkuluklarla çok daha estetik bir yapıya kavuşacaktır. 
Kıymetli hemşehrilerim hangi partiye gönül vermiş olursak olalım bu çalışmaların hızlanması akamete uğramaması ve katlanarak devam edebilmesi için sizlerden desteğinizi rica ediyoruz. Büyüklerimiz atalarımız her zaman söylerdi belediye iktidarda olmalı Uyum içerisinde çalışmalı diye. Bu çalışmaları gördüğümüzde Onların ne demek istediğini çok daha iyi anlıyoruz. Kalın sağlıcakla“ dedi.
 

Muhabir: Öznur Güneş