Derbi maçı sonrasında tehlikeli yakınlaşmayı polis engelledi Derbi maçı sonrasında tehlikeli yakınlaşmayı polis engelledi

Zonguldak Basket Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada : "İlk gün maçları sonunda Zonguldak Basket(A) takımımız, Çaycuma Toga spor kulübü karşısında, çekişmeli geçen bir müsabaka sonunda sahadan 26-12 galip ayrıldı. 
Zonguldak Basket (B) takımımız ise, Kdz.Ereğli Belediyespor karşısında sahadan 46-26 galip ayrıldı. Böylece, turnuvaya iki takımımızda galibiyetle başlamış oldu. 
Bizim için büyük bir gurur ve mutluluk oldu. Lige iki takımımız ile galibiyet alarak başlamış olduk. 
Altyapıya verdiğimiz önemin, çalışmalarımızın ve verdiğimiz emeklerin karşılığını, sahada sporcularımızdan görmek bizleri gururlandırdı. Aynı başarıyı ve mücadelemizi, önümüzdeki maçlarda da devam ettirmek istiyoruz.     
Antrenmanlarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Günden güne büyüyen ve gelişen bir aileyiz, bunun sonucunu sahada görmek, bizleri ayrıca gururlandırdı.
Hedefimiz basketbolda, altyapıda örnek gösterilen bir kulüp olabilmek. Bu amaç doğrultusunda, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki maçlara da basketbolseverleri bekliyoruz.”

Basket 1

Kaynak: Haber Merkezi