Zonguldak Basket Spor Kulübü başkanı Selçuk Şeker, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Cuma günü, Zonguldak’ta U12 erkekler liginde, bizim için gurur dolu bir gün oldu. İlk hafta oynanan maçlarını galip bitiren Zonguldak Basket(A) ve Zonguldak Basket(B) takımlarımız karşı karşıya geldi. Zonguldak’ta, iki takımla katıldığımız müsabakalarda, sporcularımızın gösterdiği mücadele, bizleri mutlu etti, gelecek adına umutlandırdı.     

Ertuğrul Doğan: Şampiyonluk sezonundaki gibi titiz mesainin ortasındayız Ertuğrul Doğan: Şampiyonluk sezonundaki gibi titiz mesainin ortasındayız

Yaptığımız doğru ve başarılı işlerin karşılığını sahada görmek, bizleri ayrıca mutlu etti. 8 yıldır, Zonguldak’ta basketbol adına yaptığımız işlerde iddialıyız. 

Her geçen gün büyüyen ve gelişen geniş basketbol altyapımız ile, Zonguldak’ta U12 ligine, altyapı sporcularımızdan iki takım çıkartıp katılım gösterebilmek, bizim için ayrıca değerli ve önemliydi. Güçlü altyapımızın, yaptığımız doğru işlerin karşılığını sahada görmek bizleri çok mutlu etti ve gururlandırdı.

 Buradan aldığımız motivasyonla, ve her geçen gün büyüyen ve gelişen antrenör kadromuz ile, çocuklarımızı basketbola kazandırmak temel hedeflerimiz arasındadır.

Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Gsgm il müdürümüz sayın Hakan Yüksel olmak üzere, tüm sporcu velilerimize teşekkür ederiz, ligdeki diğer takımlara da başarılar dileriz. Önümüzdeki maçlarda da aynı başarılı mücadeleyi sergilemeye çalışacağız.”

I M G 20240524 214140 (850 X 500 Piksel)

Kaynak: Haber Merkezi