Japon ve Türk teknik liseler kardeş olma yolunda Japon ve Türk teknik liseler kardeş olma yolunda

Saltukova önceki Belediye Başkanı Zerrin Güneş ikinci kez Saltukova belediye başkanlığı için aday adaylığı için başvuru belgesini  AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit'e teslim etti.Güneş: ' Çok kıymetli Saltukovalı hemşehrilerim; Bildiğiniz gibi 2014-2019 yılları arasında şirin beldemiz Saltukova 'ya hizmet ettim. Gerek Belediye Başkanlığımda, gerekse bu görevden ayrıldıktan sonra halkla beraber sevinen, halkın üzüntüsüne ortak olan birisi olarak hemşehrilerimizin yanında olmaya çalıştım. Halkımızın herzaman gösterdiği teveccühe layık olmaya özen gösterdim. Ömrümüzden seneler eksilse de halkımın şahsıma olan sevgisinden ve güveninden hiçbir eksilme olmadığını hissettim.

Son yapılan genel seçimlerde halkımızın sayın Cumhurbaşkanımızı ve Ak Parti'yi sahiplenmesini gururla müşahade ettik ve Saltukova Belediyesi'ni Ak Parti'ye kazandırmak için Saltukova Belediye Başkanı Aday adayı olmaya karar verdim. Bu kararı verirken halkımızın isteği benim için en önemli pusula oldu.

Bu duygu ve düşüncelerle Ak Parti'den Belediye Başkanı Aday Adaylığımı açıklıyor ve bu sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum"dedi.

Kaynak: Yeliz Alagöz