Zonguldak’ın Ereğli ilçesi  postane işletmeciliği yapan Yasin Altınbaş, kendisine ait 4 katlı iş yerini satarak parasını kriptoya yatırdı. Burada parasını tamamen kaybeden Yasin Altınbaş akşam saatlerinde sosyal medya hesabına yazdığı yazının ardından gittiği bozahane balıkçı barınağında aldığı ilaçlarla canına kıymak istedi. Yerde hareketsiz yatan Yasin Altınbaş'ı gören vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler Yasin Altınbaş'a yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Yasin Altınbaş'ın tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

İntihar etmende önce soysal medya hesabından veda yazısı paylaşan Yasin Altınbaş şunları yazdı:

VEDA

Taksiciyi dövüp, 2 bin 900 lirasını gasbettiler Taksiciyi dövüp, 2 bin 900 lirasını gasbettiler

Biliyorsunuz yakın zamanda ailemle daha rahat bir hayat yaşayabilmek için iş yerimi sattım paramıda kripto paralarda değerlendirmek istedim lakin riskini yönetemedim ve an itibarıyla bütün paramı yani çocuklarımın eşimin anamın gardaşlarımın geleceğini kaybettim halbuki sadece daha iyisi olsun anama eşime bir ev alırım demiştim ama benim en büyük düşmanım(BEN) buna mani oldu  bu yüzden kendimi affetmiyorum ve yaşamayı da hak etmiyorum hayalini hevesini geleceğini çaldığım kim varsa beni affetsin çok üzgünüm.

Şimdi çocukların var değermi diyeceksiniz ama ben olmadan daha iyi olacaklarını düşünüyorum çocuklarımı da baykar yönetim kurulu başkanı gururumuz SELÇUK BAYRAKTAR beye emanet ediyorum inşallah bu son isteğim yerini bulur çocuklarımda bu gururu paylaşır.

Hakkınızı helal edin benden yana helali hoş olsun (beni babamın yanına gömün) mümkünse"

yasin altınbaş

Muhabir: Yeliz Alagöz