10 yıldır alnım ak: Yeminimi tuttum 10 yıldır alnım ak: Yeminimi tuttum

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde yeni kurulan Esnaf Odası ve Ticaret Odası ortaklı S.S.Çaycuma Vizyon Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin genel kurulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Başkanlığını Bünyamin Bostancı’nın yaptığı kooperatifin Paflagonya Kongre ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulunda bilgilendirme yapılarak ön kayıtlar alındı. Divan Başkanlığını Esnaf Odaları  Birliği Başkanı Muharrem Coşkun’un yaptığı genel kurula, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Çaycuma TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barbaros Uçar ve oda üyeleri katıldı.

Kooperatif ortağı Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Başkanı Çaycuma Hayri Kandemir: “1 yıldır 600 dönüm arazinin üzerinde çalışmalar yapıldığı  için böylr büyük bir  projenin Ticaret Odaları gibi ortakları olması fikri ortaya çıktı. Paydaşlara çok teşekkür ediyorum”dedi.

Yine kooperatif ortağı Çaycuma TSO'nun Başkanı Zekai Kamitoğlu ise projeye emekleri geçenlere teşekkür ederek: “Odamız Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi ve son olarak Sera OSB Sanayi Bölgesini kurdu. Şimdi bu küçük sanayi sitesinin benim dönemimde kurulması beni mutu ediyor. Çok büyük bir proje. MAKZON projesinin adını değiştirerek üyeleri ile birlikte Çaycuma’ya aldık. Birlikten güç doğar. Çaycuma bir çok projeye ev sahipliği yapıyor. Depolama ve imalat alanlarında üyelerimizden beklenti var. Bu beklentiye cevap verecek alanı biz size  açıyor en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

S.S.Çaycuma Vizyon Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı aynı zamanda AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Aday Adayı olan Bünyamin Bostancı kooperatifin yeri, kuruluş amacı, kapasitesi ve katılım payları hakkında bilgi vererek üyelerin sorularını cevaplandırdı.

Kooperatif Kurul3

Sanayi Sitesi1Sanayi Sitesi

Muhabir: Yeliz Alagöz