İnsan odaklı, üretken yerel yönetim anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “Görevde bulunduğumuz 4.5 yılda olduğu gibi gelecekte de Türkiye Yüzyılı’na yakışır eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

GELECEĞİ HEDEFLEDİK, YARINLARA SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEDİK
Canik’te 4.5 yıl içerisinde insana dokunan ve ilçeye değer katan çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imize vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini arttıran, hayata değer katan projeler kazandırdık. Bu projelerimiz sayesinde aile ekonomisine katkılar sunarken, ilçemizin ticari hayatını canlandırdık. Canik’te geleceği hedefledik yarınlara sağlam adımlarla ilerledik. Yaşamın her anına dokunan projelerimizle vatandaşlarımızın yanında olduk. Yeni sosyal yaşam alanlarını kıymetli hemşerilerimize armağan ederken, eğitim alanında imza attığımız güzide çalışmalarla okullarına sevinç ve heyecanla koşan yavrularımızın yanında olduk. Manevi yönden güçlü nesiller yetiştirirken, çocuklarımızın ve gençlerimizin etrafını bilim ve teknolojiyle çepeçevre sardık. Onlara bu alanlarda eğitim verdik” diye konuştu. 

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK MODELİYLE TÜRKİYE YÜZYILI’NA YAKIŞIR ESERLER 
4.5 yılda olduğu gibi azim ve gayretle çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren olduğu gibi azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nda, yaşamın her alanında var olan yerel yönetim ilkemizle ve üretken belediyecilik modelimizle çalışmayı sürdüreceğiz. Görevde bulunduğumuz 4.5 yılda olduğu gibi gelecekte de Türkiye Yüzyılı’na yakışır eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Canik’imize kazandırdığımız vizyon projelere yenilerini ekleyeceğiz. Sağlayacağımız desteklerle çiftçi kardeşlerimizin yüzünde tebessüm olmayı sürdürecek, bilim ve teknolojiye hakim, kültür ve sanatla yoğrulan, erdem sahibi nesilleri toplumumuza kazandırmaya devam edeceğiz” dedi. (DHA)

Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi gözaltında Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi gözaltında

FOTOĞRAFLI
 

Kaynak: DHA