Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ziyaretlerine devam ediyor. Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Kilimli Kaymakamı Necdet Özdemir’i ziyaret etti.

Ziyarette, Vali Hacıbektaşoğlu, Kilimli Kaymakamı Necdet Özdemir, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ve ilçe protokolü tarafından karşılanırken, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu Kilimli Kaymakamlığını ziyaretinde, Kaymakam Necdet Özdemir, Belediye Başkanı KamilAltun ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Vali Hacıbektaşoğlu ziyarette ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu Kilimli ilçemizi ziyaretinde devletimizin vatandaşlarımıza hizmet noktasında önemli bir kapısı olan muhtarlarımızla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.Dile getirdikleri sorun, ihtiyaç ve talepleri dinledi.Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu "muhtarlarımız görev yaptıkları köy ve mahallelerimizde gözlemledikleri sorun ve ihtiyaçları ilgili kurumlara aktararak önemli bir kamu görevini yerine getiriyorlar" dedi, teşekkür etti, görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.

vali kilimli ziyaret

Zonguldak’ta Eren Holding’e Özel Endüstri Bölgesi Zonguldak’ta Eren Holding’e Özel Endüstri Bölgesi

vali-kaymakam-ziyareti-1-1

vali-kaymakam-ziyareti-3

vali-kaymakam-ziyareti-2

Kaynak: Haber Merkezi